hehe ale dzis byl wesoly dzionek...bylismy z Zelem w arkadii troche swiatecznej kaski wydac, nie bede opisywal jak nam czas mijal w sklepie bo wyszlibysmy na kompletnych cweli:], za to powiem co sie stalo po drodze bo to mi sie wydaje troche ciekawsze:p a wiec oprocz tego ze Gel wyraznie czul sie zagubiony w wielkim miescie i co chwila gubil droge spotkalismy jego eks panne Anie ktora widzial raz w zyciu na dyskotece i strrrasznie mu sie spodobala, nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze dzis byle bez makijazu:P(wyraznie stracila na wartosci), gel powiedzial tylko ehh i sie od niej odwrocil ale musialem go troche poddenerwowac i zaczelismy je okropnie glosno obgadywac,:Ppo pewnym czasie zorientowalismy sie ze one to wszystko slyszaly:]hehe, przejechalismy jeden potem jakkies 34 przystanki i wtrakcie tej przejazdzki coraz wiecej qmpli Ani zaczelo wsiadac do autobana:]wkoncu uzbieralo sie niezle stadko (po siedemnastce):p gelek wkoncu, po trochu dlatego ze bal sie z nia gadac po trochu dlatego ze jej kumple nie przyadli mu do gustu wysiadl na moim przystanku i zaczekal na nastepnego busa...
P.S
jakby ktos nie zaauwazyl to cala akcja od spotkania Ani dziala sie w AuToBuSiE

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.12.2004 :: 22:01 :: cpl43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fila

to szkoda ze trafil ;P
29.12.2004 :: 18:38 :: adh170.internetdsl.tpnet.pl

Gelek

no tak.. tobie mama zabroiła uzywać wosku.. i wprowadził przydział na żel... a może jeszcze Ty i twoi bracia dostajecie kartki co??
28.12.2004 :: 18:06 :: coy93.neoplus.adsl.tpnet.pl

churchil

masz racje nie czules sie zagubiony tylko lekko zdezorientowany:p
28.12.2004 :: 18:05 :: coy93.neoplus.adsl.tpnet.pl

churchil

gelek chyba chlopak cie rzycil... i kto tu jes panienka, nie ja spedzam przed lustrem 5 godz. dziennie...zeby kazdy wlosek ulozyc
28.12.2004 :: 17:50 :: adh170.internetdsl.tpnet.pl

Gelek (of cours

KOWAL PANIENKO!! QRWA USUNĄŁEŚ MOJEGO KOMENTA!! MENA JESTEŚ!!! JAK TEGO USUNIESZ TO NAPISZE CI 100!! i nie kłam PANIENKO!! WCALE SIE NIE CZUŁĘM ZAGUBIONY!!!!!
27.12.2004 :: 21:07 :: cqx150.neoplus.adsl.tpnet.pl

churchil

trafilem ale gelek gdyby byl samotnie to by juz do domciu nie wrocil:P
27.12.2004 :: 20:55 :: cqw145.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fila

No i jak trafiles do Arkadii? :D
27.12.2004 :: 20:41 :: cqx150.neoplus.adsl.tpnet.pl

churchil

nie wcisniesz nikomu kitu kazdy wie jaka z Ciebie panienka:P
27.12.2004 :: 20:39 :: adh170.internetdsl.tpnet.pl

Gelek

no jasne.. :]
27.12.2004 :: 20:08 :: cqx150.neoplus.adsl.tpnet.pl

churchil

i kto tu koloryzuje nie gadaj takich glupot bo bede kasowal twoje kommenty...a pozatym to kto chcial do kazdego sklep wchodzic chyba ze 20 chciales obskoczyc ale do niektorych nie dalem Ci dojsc....
27.12.2004 :: 20:00 :: adh170.internetdsl.tpnet.pl

Gelek (of cours

Kowal.. nie przesadzaj.. było ciemno i miala makijaż.. wiec była spoko.. a teraz.. mehh :/... nie to że sie bałem gadac.. tylko nie miałem ochoty...nie pottrafie powiedzieć dizewczynie prosto w oczy: WYPIERDALAJ :], a jakbym pojechał dalej to bym wyszedł na lamusa ze nie podbiłem i nie pogadałem, a nie miałem na to chęci.. Narobiłeś siebie przypału w busie.. i mi przy okazji tesh :] no ale szczegół... Kowal ja od razu mówiłem: Choć do BigStara!!!!!!! to nie.. no i tak kupiliśmy w BS to co chcieliśmy.. :] i wcale nie byłęm zagubiony.. spokojnie byum trafił.. tak myślałem.. tylko myślałem tesh że bedizemy mieli 2 busa z tego przystanku vo wysiedliśmy!! nie koloryzuj!!
Talk.pl :: zawraCAJ